Zapisz się do naszego newslettera

Kilka słów o nas

Lubimy proste, kreatywne rozwiązania - dlatego oferujemy to, co najlepsze. Budowanie marki to nasz konik. Projektujemy z pasji i robimy to od lat. Każde zlecenie jest dla nas nie tylko przyjemnością, ale też osobistym wyzwaniem.

Jesteśmy profesjonalistami, a efekty naszych prac mówią same za siebie. Bazą dla naszego sukcesu jest wiedza, znajomość rynku oraz innowacyjność. Kiedy stabilna i konkurencyjna marka liczy się najbardziej - nie warto iść na skróty oraz stawiać na inne, przypadkowe rozwiązania.

Nasz zespół jest zawsze krok do przodu wykraczając poza utarte schematy. Nie zamykamy się w czterech ścianach. Otwieramy okno z widokiem na nowe możliwości. Dzięki temu sukces budowanej marki to nie przypadek. To przeznaczenie.

Czym się zajmujemy?

Identyfikacja wizualna95%
Projektowanie logo75%
Strony internetowe100%
Zdjęcia reklamowe75%
Doradztwo marketingowe50%

Kategorie

Strony internetowe

Co może Ci dać strona internetowa?

Strona www jest Twoim najbardziej oddanym pracownikiem – obsługuje klientów 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. To reprezentant Twojej firmy w Internecie – dlaczego więc nie zadbać o jego profesjonalny wygląd?

Jako nieodłączny element komunikacyjny strona internetowa usprawnia kontakty z klientami, zwiększa zainteresowanie produktem i świadczy o jakości i renomie firmy. Dlatego jej oprawa graficzna nie może być przypadkowa.

W naszym studio projektujemy witryny internetowe od podstaw, tworzymy też strony oparte na szablonach, oraz rewitalizujemy te już istniejące. Tworzymy wizytówki firmy, strony korporacyjne i firmowe, sklepy internetowe, a nawet portale. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu Twoja witryna może być unikalna, funkcjonalna oraz wygodna w użytkowaniu dla odwiedzających.

Jakie rozwiązania możemy Ci zaoferować?

Strony www szyte na miarę

Jeśli chcesz możemy stworzyć dla Ciebie wyjątkową stronę dostosowaną tylko i wyłącznie do Twoich potrzeb. Zastosujemy w niej indywidualne zbudowane rozwiązania, skrypty i funkcjonalności. Zainstalujemy też system do zarządzania stroną.

Strony oparte na szablonach

Jeśli szukasz równie dobrego rozwiązania, lecz znacznie tańszego. Nie masz ściśle określonych funkcjonalności jakie strona mieć powinna, ma być prosta i czytelna. Zaproponujemy Ci zaprojektowanie strony opartej na szablonie WordPress.

Modernizacja i aktualizacja stron

Masz stronę internetową? Chciałbyś ją zmodernizować? Nie masz czasu na częste aktualizacje? Dobrze trafiłeś. Możemy wykonać to dla Ciebie! Możemy jednorazowo wprowadzić na niej zmiany lub umówić się na stałą współpracę.

Tworzenie i prowadzenie FanPage

Facebook – klucz do nowoczesnej komunikacji z klientem!

Czy można być jeszcze bliżej klienta? Gdy Social Media rosną w siłę – liczba „lubię to!” zyskuje na znaczeniu. Facebookowicze codziennie przeglądają w serwisie tysiące ofert i wieści od znajomych. Dlatego dobrze zarządzany Fun Page działa jak dynamiczna poczta pantoflowa.

Profil w serwisie społecznościowym jest motorem napędowym Twojej firmy – pracuje sam na siebie i napędza rozpoznawalność Twojej marki. To narzędzie bezpośredniej komunikacji z klientem. Dzięki niemu możesz stale oferować nowości i promocje bez marnowania czasu i dodatkowych kosztów druku!

Chcesz skorzystać z możliwości jakie daje Facebook? Pomożemy Ci skutecznie wykorzystać jego potencjał. Zajmujemy się prowadzeniem Fun Page’u firmy począwszy od jego projektu i personalizacji, aż po efektywne zarządzanie profilem.

Internet to dzisiaj jedna z podstaw funkcjonowania.

Imponująca i spójna tożsamość marki to inwestycja, która procentujące przez lata.
Nadaje charakter Twojej firmie, wyróżnia ją i buduje emocjonujący stosunek z klientami.

Ostatnio zaprojektowaliśmy:

Zainteresowały Cię nasze ostatnie realizacje? Zobacz wszystkie!