Zapisz się do naszego newslettera

Kilka słów o nas

Lubimy proste, kreatywne rozwiązania - dlatego oferujemy to, co najlepsze. Budowanie marki to nasz konik. Projektujemy z pasji i robimy to od lat. Każde zlecenie jest dla nas nie tylko przyjemnością, ale też osobistym wyzwaniem.

Jesteśmy profesjonalistami, a efekty naszych prac mówią same za siebie. Bazą dla naszego sukcesu jest wiedza, znajomość rynku oraz innowacyjność. Kiedy stabilna i konkurencyjna marka liczy się najbardziej - nie warto iść na skróty oraz stawiać na inne, przypadkowe rozwiązania.

Nasz zespół jest zawsze krok do przodu wykraczając poza utarte schematy. Nie zamykamy się w czterech ścianach. Otwieramy okno z widokiem na nowe możliwości. Dzięki temu sukces budowanej marki to nie przypadek. To przeznaczenie.

Czym się zajmujemy?

Identyfikacja wizualna95%
Projektowanie logo75%
Strony internetowe100%
Zdjęcia reklamowe75%
Doradztwo marketingowe50%

Kategorie

Aqvarius

Projekt materiałów reklamowych
By Lenivi 11 lat ago

okladka-rozlozona-projektu-folderu-reklamowego-aqvarius projekt-folderu-reklamowego-aqvarius-str2-3 projekt-folderu-reklamowego-aqvarius-str6-7 projekt-folderu-reklamowego-aqvarius-str4-5

Aqvarius
Budownictwo – Doha / Qatar

Po projekcie strony internetowej zostaliśmy poproszeni o przygotowanie materiałów reklamowych. Stworzyliśmy kilka katalogów pokazujących zrealizowane prace firmy. Prezentacje pdf oraz specjalny prospekt na imprezę firmową połączoną z odwiedzinami Prezydenta Komorowskiego w Dubaju organizowanymi przez Ambasadę Polski. Zaprojektowaliśmy też wizytówki firmowe pokryte folią mat oraz hotstampingiem, papier firmowy, cd firmowe oraz naklejki firmowe. Wszystko to z zastosowaniem kolorów PANTONE!

  • Materiały reklamowe
  • Strona internetowa