Zapisz się do naszego newslettera

Kilka słów o nas

Lubimy proste, kreatywne rozwiązania - dlatego oferujemy to, co najlepsze. Budowanie marki to nasz konik. Projektujemy z pasji i robimy to od lat. Każde zlecenie jest dla nas nie tylko przyjemnością, ale też osobistym wyzwaniem.

Jesteśmy profesjonalistami, a efekty naszych prac mówią same za siebie. Bazą dla naszego sukcesu jest wiedza, znajomość rynku oraz innowacyjność. Kiedy stabilna i konkurencyjna marka liczy się najbardziej - nie warto iść na skróty oraz stawiać na inne, przypadkowe rozwiązania.

Nasz zespół jest zawsze krok do przodu wykraczając poza utarte schematy. Nie zamykamy się w czterech ścianach. Otwieramy okno z widokiem na nowe możliwości. Dzięki temu sukces budowanej marki to nie przypadek. To przeznaczenie.

Czym się zajmujemy?

Identyfikacja wizualna95%
Projektowanie logo75%
Strony internetowe100%
Zdjęcia reklamowe75%
Doradztwo marketingowe50%

Kategorie

Auto-Hak

Fotografia produktowa i zdjęcia firmy.
By Lenivi 9 lat ago

Auto-Hak - zdjęcia reklamowo-produktowehala-i-bmw-(2) hala-i-bmw-(3)

Fotografia produktu:

haki-(2) haki-(3) haki-(4) haki-(5) haki-(6) haki-(1)

 Fotografia firmy:

zdjecie-hale-autohak (16) zdjecie-hale-autohak (17)  zdjecie-hale-autohak (3) zdjecie-hale-autohak (4) zdjecie-hale-autohak (5)  zdjecie-hale-autohak (7) zdjecie-hale-autohak (8) zdjecie-hale-autohak (9)  zdjecie-hale-autohak (11) zdjecie-hale-autohak (12)  zdjecie-hale-autohak (15) zdjecie-hale-autohak (18) zdjecie-hale-autohak (19)zdjecie-hale-autohak (1)zdjecie-hale-autohak (2)

Auto-Hak
Producent zaczepów kulowych – Słupsk

Dla jednej z czołowych polskich firm produkujących zaczepy kulowe wykonaliśmy sesję zdjęciową przedsiębiorstwa i jego produktów. Zdjęcia miały być dość nietypowe, przedstawiające czarny produkt na czarnym tle. Wydawać by się mogło – niemożliwe! Nie u nas! Niecodzienne ujęcia wyszły znakomicie. Pokazaliśmy produkt, tak jak chciał tego klient i byliśmy z tego zadowoleni. Dodatkowo wykonaliśmy kilka zdjęć hal produkcyjnych, magazynu i kilka na potrzeby firmowych reklam drukowanych.

  • Fotografia reklamowa