Zapisz się do naszego newslettera

Kilka słów o nas

Lubimy proste, kreatywne rozwiązania - dlatego oferujemy to, co najlepsze. Budowanie marki to nasz konik. Projektujemy z pasji i robimy to od lat. Każde zlecenie jest dla nas nie tylko przyjemnością, ale też osobistym wyzwaniem.

Jesteśmy profesjonalistami, a efekty naszych prac mówią same za siebie. Bazą dla naszego sukcesu jest wiedza, znajomość rynku oraz innowacyjność. Kiedy stabilna i konkurencyjna marka liczy się najbardziej - nie warto iść na skróty oraz stawiać na inne, przypadkowe rozwiązania.

Nasz zespół jest zawsze krok do przodu wykraczając poza utarte schematy. Nie zamykamy się w czterech ścianach. Otwieramy okno z widokiem na nowe możliwości. Dzięki temu sukces budowanej marki to nie przypadek. To przeznaczenie.

Czym się zajmujemy?

Identyfikacja wizualna95%
Projektowanie logo75%
Strony internetowe100%
Zdjęcia reklamowe75%
Doradztwo marketingowe50%

Kategorie

Lech Catering

Folder ofertowy - catering
By Lenivi 8 lat ago

projekt folderu firmowego na cateringprojekt folderu firmowego na catering projekt folderu firmowego na cateringprojekt folderu firmowego na catering

Lech Garmażeria Staropolska
Producent żywności – Białystok

Dla jednego z większych producentów wędlin wyrabianych metodami tradycyjnymi – staropolskimi na Podlasiu wykonaliśmy folder ofertowy. Folder ofertowy miał być elegancki, prosty – pokazujący firmę jako rzetelnego organizatora cateringów na dużą skalę. Folder wysyłany do ambasad, urzędów oraz dużych firm.

  • Materiały reklamowe