Zapisz się do naszego newslettera

Kilka słów o nas

Lubimy proste, kreatywne rozwiązania - dlatego oferujemy to, co najlepsze. Budowanie marki to nasz konik. Projektujemy z pasji i robimy to od lat. Każde zlecenie jest dla nas nie tylko przyjemnością, ale też osobistym wyzwaniem.

Jesteśmy profesjonalistami, a efekty naszych prac mówią same za siebie. Bazą dla naszego sukcesu jest wiedza, znajomość rynku oraz innowacyjność. Kiedy stabilna i konkurencyjna marka liczy się najbardziej - nie warto iść na skróty oraz stawiać na inne, przypadkowe rozwiązania.

Nasz zespół jest zawsze krok do przodu wykraczając poza utarte schematy. Nie zamykamy się w czterech ścianach. Otwieramy okno z widokiem na nowe możliwości. Dzięki temu sukces budowanej marki to nie przypadek. To przeznaczenie.

Czym się zajmujemy?

Identyfikacja wizualna95%
Projektowanie logo75%
Strony internetowe100%
Zdjęcia reklamowe75%
Doradztwo marketingowe50%

Kategorie

Magiel Kulinarny

Projekt strony internetowej
By Lenivi 7 lat ago

magiel_strona

Magiel Kulinarny
Restauracja – Warszawa Wilanów

Dla restauracji Magiel Kulinarny na warszawskim Wilanowie wykonaliśmy stronę internetową i materiały reklamowe. Podstawowym zadaniem strony było przedstawienie potencjalnym klientom oferty lokalu oraz menu w prosty i nowoczesny sposób.

Wykonaliśmy stronę OnePage – wszystkie informacje dotyczące lokalu umieszczone zostały na jednej stronie. Od opisu lokalu, galerię zdjęć, ofertę tematyczną, menu po kontakt.

Stronę internetową wzbogaciliśmy przez wykonane przez nas zdjęcia kulinarne, które mogą też Państwo zobaczyć w naszym portfolio!

 

  • Fotografia reklamowa
  • Strona internetowa
  • Wordpress