Zapisz się do naszego newslettera

Kilka słów o nas

Lubimy proste, kreatywne rozwiązania - dlatego oferujemy to, co najlepsze. Budowanie marki to nasz konik. Projektujemy z pasji i robimy to od lat. Każde zlecenie jest dla nas nie tylko przyjemnością, ale też osobistym wyzwaniem.

Jesteśmy profesjonalistami, a efekty naszych prac mówią same za siebie. Bazą dla naszego sukcesu jest wiedza, znajomość rynku oraz innowacyjność. Kiedy stabilna i konkurencyjna marka liczy się najbardziej - nie warto iść na skróty oraz stawiać na inne, przypadkowe rozwiązania.

Nasz zespół jest zawsze krok do przodu wykraczając poza utarte schematy. Nie zamykamy się w czterech ścianach. Otwieramy okno z widokiem na nowe możliwości. Dzięki temu sukces budowanej marki to nie przypadek. To przeznaczenie.

Czym się zajmujemy?

Identyfikacja wizualna95%
Projektowanie logo75%
Strony internetowe100%
Zdjęcia reklamowe75%
Doradztwo marketingowe50%

Kategorie

Magiel Kulinarny

Fotografia kulinarna
By Lenivi 9 lat ago

zdjecia-dań-do-menu-magiel-warszawa (3)zdjecia-dań-do-menu-magiel-warszawa (2)zdjecia-dań-do-menu-magiel-warszawa (1)   zdjecia-dań-do-menu-magiel-warszawa (6)zdjecia-dań-do-menu-magiel-warszawa (5) zdjecia-dań-do-menu-magiel-warszawa (4)

zdjecia-drinkow-do-facebooka-warszawa (2)zdjecia-drinkow-do-facebooka-warszawa (3)zdjecia-drinkow-do-facebooka-warszawa (4)zdjecia-drinkow-do-facebooka-warszawa (5)zdjecia-drinkow-do-facebooka-warszawa (6)zdjecia-drinkow-do-facebooka-warszawa (1)

zdjecia-lokalu-w-srodku-magiel-warszawa (1)zdjecia-lokalu-w-srodku-magiel-warszawa (4) zdjecia-lokalu-w-srodku-magiel-warszawa (3) zdjecia-lokalu-w-srodku-magiel-warszawa (2)

Magiel Kulinarny
Restauracja – Warszawa

Dla magla zrobiliśmy kilka sesji zdjęciowych przedstawiających dania z karty, drinki i sam lokal do użytku w menu restauracyjnym, ulotkach, facebooku i na stronie internetowej.

Dania i drinki mieliśmy przedstawić tak, aby na ich widok gościom ciekła ślinka, a lokal wg. zamówienia właścicielki miały mieć lekko cukierkowy charakter.

 

  • Fotografia reklamowa