Zapisz się do naszego newslettera

Kilka słów o nas

Lubimy proste, kreatywne rozwiązania - dlatego oferujemy to, co najlepsze. Budowanie marki to nasz konik. Projektujemy z pasji i robimy to od lat. Każde zlecenie jest dla nas nie tylko przyjemnością, ale też osobistym wyzwaniem.

Jesteśmy profesjonalistami, a efekty naszych prac mówią same za siebie. Bazą dla naszego sukcesu jest wiedza, znajomość rynku oraz innowacyjność. Kiedy stabilna i konkurencyjna marka liczy się najbardziej - nie warto iść na skróty oraz stawiać na inne, przypadkowe rozwiązania.

Nasz zespół jest zawsze krok do przodu wykraczając poza utarte schematy. Nie zamykamy się w czterech ścianach. Otwieramy okno z widokiem na nowe możliwości. Dzięki temu sukces budowanej marki to nie przypadek. To przeznaczenie.

Czym się zajmujemy?

Identyfikacja wizualna95%
Projektowanie logo75%
Strony internetowe100%
Zdjęcia reklamowe75%
Doradztwo marketingowe50%

Kategorie

PKF Consult

Kalendarz firmowy A2
By Lenivi 12 lat ago

PKF POLSKA - Projekt Kalendarza ściennego A2pkf-projekt-kalendarza-1-styczen pkf-projekt-kalendarza-kwiecien-maj pkf-projekt-kalendarz-pazdziernik-listopad pkf-projekt-kalendarza-grudzien-okladka

PKF Polska
Consulting – Warszawa

Dla grupy PKF wykonaliśmy projekt kalendarza firmowego, który prezentował najlepsze zdjęcia z konkursu pracowniczego „Wspólne pasje, Wspólne marzenia”.

  • Materiały reklamowe
  • Projekt i druk