Zapisz się do naszego newslettera

Kilka słów o nas

Lubimy proste, kreatywne rozwiązania - dlatego oferujemy to, co najlepsze. Budowanie marki to nasz konik. Projektujemy z pasji i robimy to od lat. Każde zlecenie jest dla nas nie tylko przyjemnością, ale też osobistym wyzwaniem.

Jesteśmy profesjonalistami, a efekty naszych prac mówią same za siebie. Bazą dla naszego sukcesu jest wiedza, znajomość rynku oraz innowacyjność. Kiedy stabilna i konkurencyjna marka liczy się najbardziej - nie warto iść na skróty oraz stawiać na inne, przypadkowe rozwiązania.

Nasz zespół jest zawsze krok do przodu wykraczając poza utarte schematy. Nie zamykamy się w czterech ścianach. Otwieramy okno z widokiem na nowe możliwości. Dzięki temu sukces budowanej marki to nie przypadek. To przeznaczenie.

Czym się zajmujemy?

Identyfikacja wizualna95%
Projektowanie logo75%
Strony internetowe100%
Zdjęcia reklamowe75%
Doradztwo marketingowe50%

Kategorie

PLASMET

Materiały reklamowe
By Lenivi 10 lat ago

plasmet-materialy-reklamowe_widok_ogolny plasmet-materialy-reklamowe_widok_ogolny2 plasmet-materialy-reklamowe_wizytowkiplasmet-materialy-reklamowe_cd_firmowependrive

Plasmet
Technika – Słupsk

Plasmet jest dużą firmą wyspecjalizowaną w produkcji wyrobów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego. Oprócz tego zajmuje się produkcją tłoczników, narzędzi kontrolnych oraz prototypów które są przeznaczone dla przemysłu motoryzacyjnego. Tworzą elementy używane do produkcji urządzeń i maszyn.

Współpracę zaczęliśmy około 4 lata temu od projektu wizytówek. Do dnia dzisiejszego, współpraca układa się znakomicie, wykonaliśmy projekty materiałów reklamowych, które używane były na targach i przy spotkaniach z klientami. Od wizytówek dla pracowników, przez papier firmowy, notesy i długopisy, teczki firmowe po projekt okładki i płyty dvd oraz pendrive!

  • Materiały reklamowe
  • Projekt i druk