Zapisz się do naszego newslettera

Kilka słów o nas

Lubimy proste, kreatywne rozwiązania - dlatego oferujemy to, co najlepsze. Budowanie marki to nasz konik. Projektujemy z pasji i robimy to od lat. Każde zlecenie jest dla nas nie tylko przyjemnością, ale też osobistym wyzwaniem.

Jesteśmy profesjonalistami, a efekty naszych prac mówią same za siebie. Bazą dla naszego sukcesu jest wiedza, znajomość rynku oraz innowacyjność. Kiedy stabilna i konkurencyjna marka liczy się najbardziej - nie warto iść na skróty oraz stawiać na inne, przypadkowe rozwiązania.

Nasz zespół jest zawsze krok do przodu wykraczając poza utarte schematy. Nie zamykamy się w czterech ścianach. Otwieramy okno z widokiem na nowe możliwości. Dzięki temu sukces budowanej marki to nie przypadek. To przeznaczenie.

Czym się zajmujemy?

Identyfikacja wizualna95%
Projektowanie logo75%
Strony internetowe100%
Zdjęcia reklamowe75%
Doradztwo marketingowe50%

Kategorie

Pralnia Texi

Projekt folderu reklamowego
By Lenivi 7 lat ago

projekt-druk-folder-a5-pralnia-texi-okladka2strony projekt i wydruk folderu reklamowego Pralni Texi środkowa strona projekt i wydruk folderu reklamowego Pralni Texi środkowa strona projekt i wydruk folderu reklamowego Pralni Texi środkowa strona

Pralnia Texi
Pralnia chemiczna i wodna – Słupsk

Dla Pralni Texi wykonaliśmy projekt folderu reklamowego, który przedstawia ofertę pralni hotelom i restauracjom. Wydrukowaliśmy go na eleganckim papierze kredowym 350 g z obustronnym foliowaniem matowym, które dodało prestiżu i elegancji całej publikacji.

  • Materiały reklamowe