Zapisz się do naszego newslettera

Kilka słów o nas

Lubimy proste, kreatywne rozwiązania - dlatego oferujemy to, co najlepsze. Budowanie marki to nasz konik. Projektujemy z pasji i robimy to od lat. Każde zlecenie jest dla nas nie tylko przyjemnością, ale też osobistym wyzwaniem.

Jesteśmy profesjonalistami, a efekty naszych prac mówią same za siebie. Bazą dla naszego sukcesu jest wiedza, znajomość rynku oraz innowacyjność. Kiedy stabilna i konkurencyjna marka liczy się najbardziej - nie warto iść na skróty oraz stawiać na inne, przypadkowe rozwiązania.

Nasz zespół jest zawsze krok do przodu wykraczając poza utarte schematy. Nie zamykamy się w czterech ścianach. Otwieramy okno z widokiem na nowe możliwości. Dzięki temu sukces budowanej marki to nie przypadek. To przeznaczenie.

Czym się zajmujemy?

Identyfikacja wizualna95%
Projektowanie logo75%
Strony internetowe100%
Zdjęcia reklamowe75%
Doradztwo marketingowe50%

Kategorie

SIPH

Folder A4 na 20-lecie Słupskiej Izby Przemysłowo-Handlowej
By Lenivi 10 lat ago

Okładka:

SIPH - okładka publikacji kreda 350g folia mat - projekt i druk

Przykładowe strony wewnętrzne:

publikacja-siph-projekt-strony-srodek2 publikacja-siph-projekt-strony-srodek3 publikacja-siph-projekt-strony-srodek4 publikacja-siph-projekt-strony-srodek5 publikacja-siph-projekt-strony-srodek6

Słupska Izba Przemysłowo Handlowa
Zrzeszenie firm – Słupsk

Misją Izby jest wspomaganie rozwoju gospodarczego wszystkich zrzeszonych firm i przedsiębiorców na terenie województwa pomorskiego, w szczególności na obszarze regionu słupskiego.

Na obchody 20-lecia działalności wykonaliśmy 40-sto stronicowy folder A4. Publikacja miała opowiedzieć historię izby, pokazać stan aktualny oraz przedstawić jej członków.

Wykonaliśmy cały projekt włącznie z dostosowaniem logotypów firm do druku i ich wektoryzacją. Wydrukowaliśmy w ilości 1000 sztuk na ładnym kredowym papierze, a okładkę uszlachetniliśmy folią matową. Publikacja wyszła świetnie!

  • Projekt i druk