Zapisz się do naszego newslettera

Kilka słów o nas

Lubimy proste, kreatywne rozwiązania - dlatego oferujemy to, co najlepsze. Budowanie marki to nasz konik. Projektujemy z pasji i robimy to od lat. Każde zlecenie jest dla nas nie tylko przyjemnością, ale też osobistym wyzwaniem.

Jesteśmy profesjonalistami, a efekty naszych prac mówią same za siebie. Bazą dla naszego sukcesu jest wiedza, znajomość rynku oraz innowacyjność. Kiedy stabilna i konkurencyjna marka liczy się najbardziej - nie warto iść na skróty oraz stawiać na inne, przypadkowe rozwiązania.

Nasz zespół jest zawsze krok do przodu wykraczając poza utarte schematy. Nie zamykamy się w czterech ścianach. Otwieramy okno z widokiem na nowe możliwości. Dzięki temu sukces budowanej marki to nie przypadek. To przeznaczenie.

Czym się zajmujemy?

Identyfikacja wizualna95%
Projektowanie logo75%
Strony internetowe100%
Zdjęcia reklamowe75%
Doradztwo marketingowe50%

Kategorie

Sushi Atelier

Fotografia kulinarna
By Lenivi 8 lat ago

Sesja zdjciowa dla Sushi Atelier - restauracji na Wilanowie, fotografia do karty menu i strony internetowej_DSC6085_kadr _DSC3087-1 _DSC3103-1 _DSC5998_RGB _DSC6006b _DSC6011 _DSC6044

Sushi Atelier
Restauracja – Warszawa

Dla Sushi Atelier wykonaliśmy kilka sesji zdjęciowych przedstawiających dania z karty, rolki oraz zestawy do użytku w menu restauracyjnym, ulotkach, facebooku i na stronie internetowej.

 

  • Fotografia reklamowa