Zapisz się do naszego newslettera

Kilka słów o nas

Lubimy proste, kreatywne rozwiązania - dlatego oferujemy to, co najlepsze. Budowanie marki to nasz konik. Projektujemy z pasji i robimy to od lat. Każde zlecenie jest dla nas nie tylko przyjemnością, ale też osobistym wyzwaniem.

Jesteśmy profesjonalistami, a efekty naszych prac mówią same za siebie. Bazą dla naszego sukcesu jest wiedza, znajomość rynku oraz innowacyjność. Kiedy stabilna i konkurencyjna marka liczy się najbardziej - nie warto iść na skróty oraz stawiać na inne, przypadkowe rozwiązania.

Nasz zespół jest zawsze krok do przodu wykraczając poza utarte schematy. Nie zamykamy się w czterech ścianach. Otwieramy okno z widokiem na nowe możliwości. Dzięki temu sukces budowanej marki to nie przypadek. To przeznaczenie.

Czym się zajmujemy?

Identyfikacja wizualna95%
Projektowanie logo75%
Strony internetowe100%
Zdjęcia reklamowe75%
Doradztwo marketingowe50%

Kategorie

Chcesz dołączyć do zespołu Lenivi?

Nie lenimy się, nieustannie się rozwijamy i poszukujemy wyjątkowych osób do naszego zespołu. Dołącz do nas!

Jesteś zdolnym grafikiem, szalonym programistą lub masz głowę do marketingu? Może jesteś genialnym sprzedawcą? Chcesz z nami tworzyć zespół? Masz wiedzę, doświadczenie i potrafisz je wykorzystać w obrębie działalności Lenivi? Z chęcią zaczniemy z Tobą współpracę.

Jeżeli jesteś inteligentny, kreatywny, komunikatywny, otwarty i rzetelnie wykonujesz powierzoną pracę zachowując przy tym terminy realizacji – koniecznie daj się poznać!

Prześlij nam swoje CV oraz portfolio, napisz dlaczego chciałbyś z nami współpracować i czym możesz się zajmować.

Daj nam kilka dni, skontaktujemy się z Tobą jak tylko przeanalizujemy Twoją aplikację.

Do usłyszenia,
Lenivi

Category:
  Praca