Zapisz się do naszego newslettera

Kilka słów o nas

Lubimy proste, kreatywne rozwiązania - dlatego oferujemy to, co najlepsze. Budowanie marki to nasz konik. Projektujemy z pasji i robimy to od lat. Każde zlecenie jest dla nas nie tylko przyjemnością, ale też osobistym wyzwaniem.

Jesteśmy profesjonalistami, a efekty naszych prac mówią same za siebie. Bazą dla naszego sukcesu jest wiedza, znajomość rynku oraz innowacyjność. Kiedy stabilna i konkurencyjna marka liczy się najbardziej - nie warto iść na skróty oraz stawiać na inne, przypadkowe rozwiązania.

Nasz zespół jest zawsze krok do przodu wykraczając poza utarte schematy. Nie zamykamy się w czterech ścianach. Otwieramy okno z widokiem na nowe możliwości. Dzięki temu sukces budowanej marki to nie przypadek. To przeznaczenie.

Czym się zajmujemy?

Identyfikacja wizualna95%
Projektowanie logo75%
Strony internetowe100%
Zdjęcia reklamowe75%
Doradztwo marketingowe50%

Kategorie

Projektowanie logo, redesign i lifting

Po co profesjonalny projekt logo?

Logo to wizytówka firmy, której zadaniem jest przede wszystkim pozyskanie zaufania klientów. Gdy wzrasta konkurencyjność rynku – skuteczne wyróżnienie się jest wyzwaniem. Znak firmowy jest czymś więcej niż tylko napisem, czy rysunkiem. Zadbamy o to, aby wyróżniało się na tle innych i przykuwało uwagę odbiorców.

Profesjonalnie zaprojektowany znak firmowy to możliwość pokazania się z najlepszej strony oraz szansa zdobycia nowych klientów. Możemy śmiało zapewnić, że projektowanie i redesign logo to nasza specjalność.

Jakie logo będzie najlepsze dla mojej firmy?

Odpowiedź jest prosta – logo szyte na miarę. Czyli oryginalny pomysł przekazujący ideę działania firmy w prostej i atrakcyjnej formie. Projektowanie znaku firmowego to proces, który wymaga nie tylko poznania firmy i rynku na którym działa, ale także talentu i zmysłu artystycznego, znajomości zagadnień z dziedziny marketingu, zarządzania czy zagadnień poligraficznych.

Zespół Lenivi dba o wszystkie te czynniki. Dzięki temu bardzo dobrze znamy sekret jak stworzyć logo skrojone na miarę, dopasowane do profilu działalności, inne niż wszyscy, przemyślane i eleganckie oraz niosące jasne przesłanie. Zresztą… spójrz tylko w nasze portfolio!

Mam już logo, ale mogłoby wyglądać lepiej. Co zrobić?

Przede wszystkim nie panikować… tylko zadzwonić do nas. Zdarza się, że logo wymaga dopracowania lub po prostu trochę się postarzało. Nasze studio oferuje zarówno zaprojektowanie nowego logo, jak i odświeżenie istniejącego dotychczasowego wizerunku, czy zupełne przeprojektowanie znaku. Skontaktuj się z nami, a wspólnie rozpoczniemy proces odświeżenia wizerunku Twojej formy. Czasami niewielka zmiana znacznie wpływa na odbiór znaku. Najlepiej wiemy jak się za to zabrać!


Proces tworzenia i zamawiania logo

Brief do projektu i wycena

Brief to pierwszy krok do stworzenia genialnego logo. To ankieta projektowa, która ułatwi nam zapoznanie się z Twoimi potrzebami i preferencjami. Pozwoli nam dokładnie wycenić projekt oraz przystąpić do jego realizacji. [uzupełnij brief projektowy ]

Umowa o wykonanie projektu

Po zapoznaniu się z wypełnionym briefem, przedstawiamy wycenę naszej pracy nad Twoim logotypem. Po jej akceptacji, podpisujemy umowę o wykonanie projektu (chętnie na wspólnym spotkaniu, na którym dodatkowo przedstawimy szczegóły i harmonogram prac) i przystępujemy do analizy Twojej firmy oraz rynku na którym działa lub będzie działać.

Analizy rynku

To, co nas wyróżnia to analiza rynku na którym działasz, w oparciu o którą tworzymy nasze pomysły. Sprawdzamy jaki wizerunek ma potencjalna konkurencja, jakie potrzeby i preferencje mają klienci i jak można do nich dotrzeć.

Praca nad projektami wstępnymi

Szkicujemy, rysujemy i obmyślamy rożne koncepcje Twojego znaku. Pomysły, z których jesteśmy zadowoleni przenosimy na komputer i starannie opracowujemy. Następnie prezentujemy te najdoskonalsze – do Twojego wyboru.

Wybór jednej najlepszej koncepcji logo

Po wyborze najlepszej koncepcji, możesz wprowadzić serię poprawek do wybranego projektu. Dopracujemy logo według Twoich preferencji w najdrobniejszym szczególe, tak abyś był zadowolony w 100%!

Ostateczny projekt logo

Kiedy mamy już opracowany ostateczny projekt logo, dobieramy kolorystykę projektu CMYK, PANTONE i RGB, drukujemy oraz pokazujemy Ci go do Twojej ostatecznej akceptacji. Na tym etapie Twoje logo wygląda już genialnie.

Zapisujemy projekt

Dopracowany i wybrany projekt Twojego logo zapisujemy w formacie wektorowym i rastrowym oraz w kolorystyce takiej, która będzie potrzebna w druku czy do publikacji w internecie.

Przekazanie praw autorskich do logo

Na tym etapie pozostaje tylko przekazanie Twojego logo w pełnej odsłonie oraz płatność. Później niezwłocznie zajmujemy się przygotowaniem dla Ciebie umowy o przekazanie autorskich praw majątkowych, tak abyś mógł swobodnie dysponować swoim logo. Umowę podpisujemy i wysyłamy na wskazany adres.

Księga znaku i materialy reklamowe

W tym momencie jesteś już właścicielem swojego nowiutkiego logotypu, który w 100% odpowiada profilowi Twojej firmy. Po zakończeniu prac nad logo warto zastanowić się również nad księgą znaku lub kilkoma najbardziej potrzebnymi materiałami reklamowymi: wizytówkami, papierem firmowym, teczkami, ulotkami czy projektem strony internetowej. O tym i wielu innych w dalszej części naszej oferty.

Jakość logo świadczy o firmie. Bądź dumny ze swojej marki!

Zamawiając u nas wiesz, że zlecasz to zadanie specjalistom w dziedzinie tworzenia wizerunku.
Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Wyceń projekt swojego logo!

Ostatnio zaprojektowaliśmy:

Zainteresowały Cię nasze ostatnie realizacje? Zobacz wszystkie!