Lenivi studio – projektowanie logo i identyfikacji wizualnych – Warszawa

Projektowanie logo, redesign i lifting

Potrzebujesz zmienić swoje dotychczasowe logo? Może zaczynasz nowy biznes i potrzebujesz nowego logo? Z chęcią je zaprojektujemy!

Logo to wizytówka firmy, której zadaniem jest przede wszystkim pozyskanie zaufania klientów. Gdy wzrasta konkurencyjność rynku – skuteczne wyróżnienie się jest wyzwaniem. Znak firmowy jest czymś więcej niż tylko napisem, czy rysunkiem. Zadbamy o to, aby wyróżniało się na tle innych i przykuwało uwagę odbiorców.

Profesjonalnie zaprojektowany znak firmowy to możliwość pokazania się z najlepszej strony oraz szansa zdobycia nowych klientów. Możemy śmiało zapewnić, że projektowanie i redesign logo to nasza specjalność.

Proces tworzenia i pracy nad logo

Brief to pierwszy krok do stworzenia genialnego logo. To ankieta projektowa, która ułatwi nam zapoznanie się z Twoimi potrzebami i preferencjami. Pozwoli nam dokładnie wycenić projekt oraz przystąpić do jego realizacji. 

Po zapoznaniu się z wypełnionym briefem, przedstawiamy wycenę naszej pracy nad Twoim logotypem. Po jej akceptacji, podpisujemy umowę o wykonanie projektu (chętnie na wspólnym spotkaniu, na którym dodatkowo przedstawimy szczegóły i harmonogram prac) i przystępujemy do analizy Twojej firmy oraz rynku na którym działa lub będzie działać.

To, co nas wyróżnia to analiza rynku na którym działasz, w oparciu o którą tworzymy nasze pomysły. Sprawdzamy jaki wizerunek ma potencjalna konkurencja, jakie potrzeby i preferencje mają klienci i jak można do nich dotrzeć.

Szkicujemy, rysujemy i obmyślamy rożne koncepcje Twojego znaku. Pomysły, z których jesteśmy zadowoleni przenosimy na komputer i starannie opracowujemy. Następnie prezentujemy te najdoskonalsze – do Twojego wyboru.

Po wyborze najlepszej koncepcji, możesz wprowadzić serię poprawek do wybranego projektu. Dopracujemy logo według Twoich preferencji w najdrobniejszym szczególe, tak abyś był zadowolony w 100%!

Kiedy mamy już opracowany ostateczny projekt logo, dobieramy kolorystykę projektu CMYK, PANTONE i RGB, drukujemy oraz pokazujemy Ci go do Twojej ostatecznej akceptacji. Na tym etapie Twoje logo wygląda już genialnie.

Dopracowany i wybrany projekt Twojego logo zapisujemy w formacie wektorowym i rastrowym oraz w kolorystyce takiej, która będzie potrzebna w druku czy do publikacji w internecie.

Na tym etapie pozostaje tylko przekazanie Twojego logo w pełnej odsłonie oraz płatność. Później niezwłocznie zajmujemy się przygotowaniem dla Ciebie umowy o przekazanie autorskich praw majątkowych, tak abyś mógł swobodnie dysponować swoim logo. Umowę podpisujemy i wysyłamy na wskazany adres.

W tym momencie jesteś już właścicielem swojego nowiutkiego logotypu, który w 100% odpowiada profilowi Twojej firmy. Po zakończeniu prac nad logo warto zastanowić się również nad księgą znaku lub kilkoma najbardziej potrzebnymi materiałami reklamowymi: wizytówkami, papierem firmowym, teczkami, ulotkami czy projektem strony internetowej. O tym i wielu innych w dalszej części naszej oferty.

Jakie logo będzie najlepsze dla mojej firmy?

Odpowiedź jest prosta – logo szyte na miarę. Czyli oryginalny pomysł przekazujący ideę działania firmy w prostej i atrakcyjnej formie. Projektowanie znaku firmowego to proces, który wymaga nie tylko poznania firmy i rynku na którym działa, ale także talentu i zmysłu artystycznego, znajomości zagadnień z dziedziny marketingu, zarządzania czy zagadnień poligraficznych.

Zespół Lenivi dba o wszystkie te czynniki. Dzięki temu bardzo dobrze znamy sekret jak stworzyć logo skrojone na miarę, dopasowane do profilu działalności, inne niż wszyscy, przemyślane i eleganckie oraz niosące jasne przesłanie. Zresztą… spójrz tylko w nasze portfolio!

Mam już logo, ale mogłoby wyglądać lepiej. Co zrobić?

Przede wszystkim nie panikować… tylko zadzwonić do nas. Zdarza się, że logo wymaga dopracowania lub po prostu trochę się postarzało. Nasze studio oferuje zarówno zaprojektowanie nowego logo, jak i odświeżenie istniejącego dotychczasowego wizerunku, czy zupełne przeprojektowanie znaku. Skontaktuj się z nami, a wspólnie rozpoczniemy proces odświeżenia wizerunku Twojej formy. Czasami niewielka zmiana znacznie wpływa na odbiór znaku. Najlepiej wiemy jak się za to zabrać!

Jakość logo świadczy o firmie. Bądź dumny ze swojej marki!

Zamawiając u nas wiesz, że zlecasz to zadanie specjalistom w dziedzinie tworzenia wizerunku.
Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Oferta

Oferta

Jesteś zainteresowany naszą ofertą ?
Napisz do nas!
×