Zapisz się do naszego newslettera

Kilka słów o nas

Lubimy proste, kreatywne rozwiązania - dlatego oferujemy to, co najlepsze. Budowanie marki to nasz konik. Projektujemy z pasji i robimy to od lat. Każde zlecenie jest dla nas nie tylko przyjemnością, ale też osobistym wyzwaniem.

Jesteśmy profesjonalistami, a efekty naszych prac mówią same za siebie. Bazą dla naszego sukcesu jest wiedza, znajomość rynku oraz innowacyjność. Kiedy stabilna i konkurencyjna marka liczy się najbardziej - nie warto iść na skróty oraz stawiać na inne, przypadkowe rozwiązania.

Nasz zespół jest zawsze krok do przodu wykraczając poza utarte schematy. Nie zamykamy się w czterech ścianach. Otwieramy okno z widokiem na nowe możliwości. Dzięki temu sukces budowanej marki to nie przypadek. To przeznaczenie.

Czym się zajmujemy?

Identyfikacja wizualna95%
Projektowanie logo75%
Strony internetowe100%
Zdjęcia reklamowe75%
Doradztwo marketingowe50%

Kategorie

Nasz firmowy blog

Zbiór wiedzy, artykułów i aktualności z naszej firmy
blog jak wygląda profesjonalna stron

Po co Ci profesjonalna strona internetowa? Jak powinna wyglądać?

Szukałeś kiedyś warsztatu samochodowego w Internecie? Pamiętasz, co było dla Ciebie ważne? Z pewnością jedną z kluczowych rzeczy był jego wizerunek. Atrakcyjna i profesjonalna strona internetowa, która wzbudziła w Tobie zaufanie. Zdjęcia warsztatu, jego wygląd, zdjęcia wykonanych napraw przed i po. Referencje popierające fachowość i profesjonalizm warsztatu. Powiesz, że ceny też były ważne i oczywiście zgodzę się z Tobą. Jednak wielu klientów chciałoby zapłacić odpowiednią cenę za profesjonalizm i poczucie, że oddaje samochód w dobre ręce. O tym właśnie ma świadczyć Twoja strona internetowa.

Read More
blog najlepsza nazwa dla firmy - grupa ludzi pokazująca znak ok; dobra nazwa!

Jak nazwać firmę? Jak wymyślić nazwę?

Szukasz dobrej nazwy dla swojej firmy, marki czy produktu? Nie chcesz iść w ślady kolejnego MirPolu, Budmexu, Piotrexu? Nazwa jest jedną z najważniejszych rzeczy, nad którymi trzeba sie dobrze zastanowić, ale to już pewnie wiesz. Podpowiem Ci co zrobić, aby nazwa dla firmy była jak najlepsza.

Read More

Chcesz dołączyć do zespołu Lenivi? Nie lenimy się, nieustannie się rozwijamy i poszukujemy wyjątkowych osób do naszego zespołu. Dołącz do nas! Jesteś zdolnym grafikiem, szalonym programistą lub masz głowę do marketingu? Może jesteś genialnym sprzedawcą? Chcesz z nami tworzyć zespół? Masz wiedzę, doświadczenie i potrafisz je wykorzystać w obrębie działalności Lenivi? Z chęcią zaczniemy z Tobą współpracę. Jeżeli jesteś inteligentny, kreatywny, komunikatywny, otwarty i rzetelnie wykonujesz powierzoną pracę zachowując przy tym terminy realizacji – koniecznie

Read More