Lenivi studio – projektowanie logo i identyfikacji wizualnych – Warszawa

Copywriting

Czy wiesz, że profesjonalna grafika to nie wszystko?

Nie od dzisiaj wiadomo, że to słowa sprzedają. Fachowo napisana reklama to klucz do sukcesu, dlatego proponujemy Ci usługi copywritingu, czyli pisanie tekstów na zamówienie.

Jeśli potrzebujesz tekstu, który zwiększy Twoje zyski – zostaw to profesjonalistom. Wypełnimy atrakcyjną treścią Twoją stronę www, napiszemy przyciągającą ofertę handlową, stworzymy tekst na ulotkę, która zapadnie w pamięć każdemu.

W naszej ofercie znajdziesz dodatkowo tworzenie nazwy firmy, mailingu, opisu produktów/usług, ogłoszenia, artykułu reklamowego i przemówienia. Realizujemy też zlecenia nietypowe. Układamy teksty tak, aby współgrały z grafiką. A wszystko w oparciu o najskuteczniejsze techniki marketingowe i nowoczesne strategie komunikacji.

Jak wygląda współpraca z Copywriterem?

Współpraca z copywriterem to nic trudnego. Jesteśmy doświadczeni i dobrze przygotowani, dlatego możesz być pewien, że Twoje zlecenie trafi w dobre ręce. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pasją. Zadzwoń lub napusz i powiedz, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą.

copywriting - pisanie tekstów na zamówienie

Teksty, które sprzedadzą to co oferujesz!

Istnienie produktu to jeszcze nie wszystko. Bardzo ważna jest też jego oprawa graficzna i atrakcyjnie zbudowany opis oraz oferta.
Wiemy jak dobierać słowa, tak aby z oferty chcieli skorzystać Twoi klienci.

Oferta

Oferta

Jesteś zainteresowany naszą ofertą ?
Porozmawiajmy!
×